Warning: Creating default object from empty value in /home/treeads/7B7XRX0N/radiomalesia/wp-content/plugins/more-fields/more-fields-object.php on line 140
Real-Mourinho drejt divorcit? | Radio Malesia.com

Ky opsion vendos faqen origjinale te RadioMalesia.com. Duke vendos faqet qe keni mbyllur.

Rivendos

Real-Mourinho drejt divorcit?

www.RadioMalesia.com

www.RadioMalesia.com

Problemet e lindura së fundmi midis Jose Mourinho-s dhe Real Madrid-it mund të shkaktojnë një divorc midis dy palëve, kur sezoni të përfundojë, përfolën sot mediat italiane dhe spanjolle.
Sipas disa gazetave, portugezi nuk e ka vlerësuar aspak indiferencën e klubit në merkaton e janarit, pas dëmtimit të rëndë të Higuain-it, që ka lënë skuadrën me vetëm një sulmues.

Nëse Mourinho do të largohet, një rikthim i mundshëm tek Inter-i apo kalimi tek Manchester United janë dy mundësitë më të përfolura.

Ndërkohë, Real Madrid-i është duke u përpjekur që të sigurojë një blerje me kosto të ulët. Van Nistelrooy mbetet një objektiv, ndërsa Fernando Llorente ka refuzuar ofertën. Hugo Almeida i Werder Bremen po ndiqet gjithashtu.

Digg This
Reddit This
Stumble Now!
Buzz This
Vote on DZone
Share on Facebook
Bookmark this on Delicious
Kick It on DotNetKicks.com
Shout it
Share on LinkedIn
Bookmark this on Technorati
Post on Twitter
Google Buzz (aka. Google Reader)

Pergjigju