Warning: Creating default object from empty value in /home/treeads/7B7XRX0N/radiomalesia/wp-content/plugins/more-fields/more-fields-object.php on line 140
VLLAZNIA, NIS PERGATITJET ANTI-PEQIN | Radio Malesia.com

Ky opsion vendos faqen origjinale te RadioMalesia.com. Duke vendos faqet qe keni mbyllur.

Rivendos

VLLAZNIA, NIS PERGATITJET ANTI-PEQIN

VLLAZNIA, NIS PERGATITJET ANTI-PEQIN

VLLAZNIA, NIS PERGATITJET ANTI-PEQIN

ekipi shkodran ka nisur përgatitjet për ndeshjen e radhës, atë me Shkumbinin. Ndryshe nga java e kaluar, kur mund të ketë pasur edhe pak lëshim në disiplinën e skuadrës, këtë javë gjërat janë shumë më ndryshe. Vërehet një seriozitet i madh në të gjitha drejtimet. Kanë munguar sërish në këtë seancë dy futbollistët që ndodhen me ekipin kombëtar Shpresa në Slloveni, pra Sykaj e Vajushi, ndërkohë që ka rënë në sy edhe prania e dy futbollistëve kosovarë Nallbani e Kukaj. Ata ditën e diel kanë luajtur miqësoren me kombëtaren e Kosovës ndaj Renovës dhe menjëherë janë nisur drejt Shkodrës, duke treguar profesionalizëm në këtë drejtim. Pozitive ka qenë edhe prania e të gjithë futbollistëve të tjerë në seancat e djeshme, që kanë qenë dy të tilla. Janë vërejtur përmirësime të dukshme te lojtarët me dëmtime dhe kjo e ka kënaqur jo pak trajnerin Josa, sepse Vllazninë e pret një ndeshje shumë e vështirë dhe prandaj gatishmëria e të gjithë futbollistëve është një lajm i mirë për të.

Digg This
Reddit This
Stumble Now!
Buzz This
Vote on DZone
Share on Facebook
Bookmark this on Delicious
Kick It on DotNetKicks.com
Shout it
Share on LinkedIn
Bookmark this on Technorati
Post on Twitter
Google Buzz (aka. Google Reader)

Pergjigju