Warning: Creating default object from empty value in /home/treeads/7B7XRX0N/radiomalesia/wp-content/plugins/more-fields/more-fields-object.php on line 140
Guzhina | Radio Malesia.com

Ky opsion vendos faqen origjinale te RadioMalesia.com. Duke vendos faqet qe keni mbyllur.

Rivendos

Guzhina

Mish rolè

Mish rolè

Mish rolè     Koha e pergatitjes : 30 minuta Ingredientet : Per kater persona- 4 eskallope vici – 4 feta te holla proshute – 150 gr djath zviceran – 50 gr gjalp – 1 filxhan te vogel me krem... (Vazhdo leximin)

Tagged with:

Speca te mbushura nga Kamargue

Speca te mbushura nga Kamargue

... (Vazhdo leximin)

Tagged with:     

Sallatë verore

Sallatë verore

Për 500 g domate e kastraveca duhen: speca 200 g, vaj 4-5 lugë gjelle, uthull 2 lugë gjelle, qepë 2 kokrra, majdanoz 2-3 fije dhe kripë Ndiqni videon me poshte per te bere nje sallade verore sikur ne video. ... (Vazhdo leximin)

Tagged with: