Warning: Creating default object from empty value in /home/treeads/7B7XRX0N/radiomalesia/wp-content/plugins/more-fields/more-fields-object.php on line 140
Poezi ship | Radio Malesia.com

Ky opsion vendos faqen origjinale te RadioMalesia.com. Duke vendos faqet qe keni mbyllur.

Rivendos

Poezi ship

Page 1 of 3412345...Last »

Ike u largove

Ike u largove Zemren ma helmove Une luajta me ty Sa ishe ti ketu Ike u largove Zemren ma dhurove Kur me thane se kishe vdekur Une qava me lot e jo per te qeshur Qava,qava pastaj u qetesova Fillova... (Vazhdo leximin)

Do te Shkoj

Do te Shkoj

Do te shkoj , atje ku ditet e mia kane jete. Do te shkoj, atje ku endrat e mia gjejne folene. Do te shkoj,atje ku dua. Do te ec ne trotuare si zog i lire ne kthjelltesi. Do te vij... (Vazhdo leximin)

Tagged with:                                         

Dashuria e par

Ta fala zemren time ne kembim te dashurise, ta fala lumturine time ne kembim te rinise, ta fala shpirtin tim te pastert e te pa djallezuar ti fala syt e mi marrezisht te dashuruar, ta fala cdo gje qe kisha... (Vazhdo leximin)

Tagged with:         

Premtimi

Ja nje lot me ra mbi faqe mu kujtove e dashur ti ne qetesine e kesaj nate kur me the me embelsi se larg teje smund te rri. jo nuk dua te te harroj por me mall do te kujtoj... (Vazhdo leximin)

U Largove

U Largove

U largove , degjova zerin tend si tingull e kristalit , por ti u zhduke s’me the as nje fjale Shikoja syt e tu , ndriconin si rrezet e diellit , por ti u largove ne hapsiren e qiellit .... (Vazhdo leximin)

Tagged with:

Poezi **Narja e Dy Zemerave**

Poezi  **Narja e Dy Zemerave**

VUAJTJEN PER TY NDOSHTA DO TA NDALE POR TRADHETINE E BERE KURR NUK DO TA FALE NESE ME TRADHETOVE KE TRADHETU VETVETEN SE TASH E VETMUAR DO TE KALOSH JETEN S’DI QTE THEM TJETER TE QOFTE RRUGA E MBARE SE... (Vazhdo leximin)

Poezi

♥══╗╔╗ ╔╗╔♫ ╚╗╔╝║║♫═╦╦╦╔╗║╚╝╠═╦╦♫ ╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║║║║ ╚═♫╝╚═╩═╩♫╩═╝ ♥╝♫═╩═╝ Po ta shkruaj ne nje flete Qe kujtim te mbes per jete Te kam zemer e te kam shpirte Te mendoj kur eshte nate Te mendoj kur eshte dhe dit Te mendoj ne cdo... (Vazhdo leximin)

Poezi

╔╗╔═╦╦╦═╗ ║╚╣║║║║╩╣ ╚═╩═╩═╩═╩ /(,”)\ ♥♥(“,) ./♥\. + ./█\. _| |_ ♥ _| |_ Ne ecnim mbi reren e lagur, shikimi tek ty me mbeti, Te pyeta se sa me doje , ti ktheve syte nga deti. Prape mbi rere kalonim,... (Vazhdo leximin)

>>Poezi<<

  ´´´´´´´´´´¶¶*..**..* ´´´´´´´´´¶¶¶ .*.*.*. ¶¶¶´´´´´¶¶´¶*..**.*. ´¶¶¶¶¶¶¶¶´´¶*.*.**..**. ´´´¶¶´´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶*.*.*.*.*. ´´´´´¶¶´¶¶´´´´¶¶¶¶*.*.**. ´´´´¶¶´´´´´¶¶¶.**.**.*. ´´´¶¶´¶¶¶¶´´¶*.*.*.**. ´´¶¶¶¶¶´´¶¶´¶´´´´´´´´¶*.**.*.*.* ´¶¶´´´´´´´´¶¶¶´´´´´´¶¶*..**.*. ´´´´´´´´´´´´¶¶´´´´´¶¶¶*.*.**.* ´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶¶¶¶¶*.*.**.*.* ´´´´´´´´´´´´´´´´´¶¶¶¶¶¶*.*.*.*.* ´´´¶¶¶¶¶´´´´´´´´¶¶¶´´¶¶ *.**.*.* ´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´¶¶*..**.**.* ´´´´´´¶¶¶¶´´¶¶¶¶¶´´´´¶¶¶*.**.*.* / ´´´´´´´´¶¶¶´´´´´´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶*.*.**… ´´´´´´´´´¶¶¶¶´´´¶¶¶¶´´´´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶*…. ´´´´´´´´´´´¶¶¶¶´¶¶¶¶´´´´´¶¶¶¶¶¶*.**.* ´´´´´´´´´´´¶¶¶´´´´´¶´¶¶¶¶¶¶*.*.*.**. ´´´´´´´´´´¶¶´´´´´¶´´´´¶¶*.*.*.**. ´´´´´´´´´¶¶´´¶¶¶¶¶¶´´´¶¶¶*.*.*.* ´´´´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶´¶¶¶¶´¶¶¶ .**.*. ´´´´´´´¶¶¶¶¶´´´´´´´¶¶¶¶¶¶ *.**.* ´´´´´¶¶¶¶´´´´´´´´´´´¶¶¶¶¶ *.**. ´´´´´¶´´´´´´´´´´´´´´´´¶¶¶*.*.*. ´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶¶¶*.*.**. ´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶*.*.**.* Me thoje te kam zemer... (Vazhdo leximin)

..Poezi..*Pa Ty*

  Tek ti e kam mendjen dhe zemren tek ti per ty me rrjell gjaku dhe lotet per ty. Pa ty s’ndricon dielli pa ty bota s’flet pa ty nata nuk ka yje edhe hena humbet... (Vazhdo leximin)

Page 1 of 3412345...Last »