Warning: Creating default object from empty value in /home/treeads/7B7XRX0N/radiomalesia/wp-content/plugins/more-fields/more-fields-object.php on line 140
Basketboll | Radio Malesia.com

Ky opsion vendos faqen origjinale te RadioMalesia.com. Duke vendos faqet qe keni mbyllur.

Rivendos

Basketboll

Rumania, Shqipëria kërkon të fshijë kujtimet e hidhura

Rumania, Shqipëria kërkon të fshijë kujtimet e hidhura

Shqipëria zhytet në atmosferën e Eliminatoreve të Euro 2012. Që nga pasditja e djeshme, skuadra kuqezi është grumbulluar në hotelin “Dyrrah” dhe do të zhvillojë një fazë përgatitore katërditore në prag të aventurës për dy ndeshjet e radhës, më 3... (Vazhdo leximin)