Warning: Creating default object from empty value in /home/treeads/7B7XRX0N/radiomalesia/wp-content/plugins/more-fields/more-fields-object.php on line 140
Moto GP | Radio Malesia.com

Ky opsion vendos faqen origjinale te RadioMalesia.com. Duke vendos faqet qe keni mbyllur.

Rivendos

Moto GP

Moto 2, çmimi i San Marinos, vdes Tomizawa

Moto 2, çmimi i San Marinos, vdes Tomizawa

Humb jetën në pistë pas një aksidenti Shoya Tomizawa, piloti japonez i përfshirë në një aksident të rëndë gjatë garës së Moto2 në Çmimin e Madh të San Marino. 20 vjeçari ka vdekur pasi është çuar për në spital. Lajmin... (Vazhdo leximin)

Tagged with:         

“Ducati” përgënjeshtron paktin me Rossi-n

“Ducati” përgënjeshtron paktin me Rossi-n

“Ducati” ka përgënjeshtruar spekulimet sipas të cilave ka arritur një marrëveshje me pilotin italian Valentino Rossi dhe Nicky Hayden. “Ducati Motor Holding vlerëson se lajmet e gabuara të publikuara së fundmi u atribuohen zërave të pakonfirmuar dhe interpretimeve të ndryshme”,... (Vazhdo leximin)